1 комментарий


  1. // Ответить

    Я доволі довго сидів на цьому лінуксі, адже він поєднує деяку ідеалогію Слаквера та простий менеджер пакетів (якого можливо не вистачає одному з найстаріших дистрибютивів лінуксу). Але щось з моменту виходу серії 0.6 (тобто 0,7 rc та 0,8 rc) він чомусь зіпсуався. Попри всі намагання запевнити разробників створити один міні-двд, з трьох компакт-дисків які необхідні для встановлювання графічної системи (з іксами), додати опенбокс та е-17 до оболонок, які можна встановити прямо з великого ДВД — марно. Але ж … працює, тобто працювало, до виникнення якихось дивних змін на форумі, де чомусь всі повідомлення були розподіленні по мовним групах.

    Якщо чесно, то свіжий софт — це те що має приваблювати у цьому дистрибютиві, однак після майже 15 місяців користування я вирішив спробувати Сідукс (на Дебіан Сід). Поки що задоволений, однак чекаю на 0.9 та на Слаквер 12.1 -:)

    Він вартий того щоб спобувати, на одному з сайтів об’єднання користувачів з Франції дуже ретельно пояснено (для новачків та гуру), майже все що з ним можна робити…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *